Takım Arkadaşları Arıyoruz!

Sektörde uzmanlaşmış profesyonel kişilerle birlikte çalışmak için tecrübeli adayları Oero ailesine katmaya çalışılmakta ve bu kişiler için Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri uygulaması yapılmaktadır.


Pazarlama biriminde görevlendirilmek üzere yeni ekip arkadaşları arıyoruz. Bu birimde görevli ekip arkadaşlarımız, bünyemizde barındırdığımız markaların, dağıtım ağımız çerçevesinde yeni müşterilere ulaştırılması ve sektörel yelpazemizi misyonumuz ve vizyonumuzdan ödün vermeden genişletmesinden sorumludur.

Başvuru Yap

Depomuzda çalışan ekip arkadaşlarımız envanter kontrolü ve ürün giriş çıkışını düzenli bir şekilde takip ederek ihtiyaç olması halinde yeni alımların yapılması ya da stokların kademeli olarak eritilmesinden sorumludur.

Başvuru Yap

Dağıtım birimimizde görevlendirilmek üzere yeni ekip arkadaşları arıyoruz. 92 araca sahip filomuzda görevli dağıtım personellerimiz, oluşan sipariş ve ihtiyaca göre ürünlerin market ağımıza vaktinde ve doğru oranda dağıtılıp ulaştırılmasından sorumludur. Tüm Kıbrıs’ı saran dağıtım ağımızda da, tıpkı diğer birimlerimizde olduğu gibi müşteri memnuniyeti esastır.

Başvuru Yap

Raf ve Görsel birimimizde görevlendirilmek üzere yeni ekip arkadaşları arıyoruz. Bu birimimizde çalışan ekip arkadaşlarımız, dağıtım personelimiz tarafından ulaştırılan ürünlerin, market raflarına düzenli bir şekilde yerleştirilmesi ve göz alıcı bir unsur haline getirilmesinden sorumludur. Diğer ürünlerin arasında kaybolup giden bir raf dizimi ve görsellik satışları olumsuz yönde etkileyeceğinden ürünlerin marka imajımızı destekler nitelikte yerleştirilmesi büyük önem arz etmektedir.

Başvuru Yap

Başvurmak istediğiniz diğer bölğümleri formumuzda belirtebilirsiniz.

Başvuru Yap